چرا ژنراتورها برای ساختمانهای تجاری اهمیت دارند

در
دسته بندی ها: خواندنی ها

هیچ شغلی به دلیل قطع برق پیش بینی نشده نمی خواهد پول خود را از دست بدهد. متأسفانه ، از دست دادن پول دقیقاً اتفاقی است كه ساختمانهای تجاری قدرت را از دست می دهند و برنامه پشتیبان گیری لازم برای بازیابی فوری خدمات را ندارند. خاموشی در ساختمانهای تجاری نه تنها می تواند به معنای از دست دادن درآمد باشد بلکه می تواند باعث ایجاد چالش های فناوری اطلاعات ، مسائل ایمنی ، خطرات امنیتی و کاهش اعتماد مشتری برای انواع مشاغل شود. از این ناراحتی ها و تلفات می توان با یک ژنراتور درست و نگهداری شده جلوگیری کرد تا کل ساختمان تجاری در تمام طول سال بتواند یکنواخت کار کند.

تولید کنندگان تجاری می توانند به شما در محافظت از مشاغل خود کمک کنند

تولید کنندگان باید یکی از مؤلفه های اصلی برنامه تداوم کسب و کار شما باشند. ژنراتورها ، به طور معمول از موتورهای دیزلی استفاده می کنند ، می توانند با بازیابی نیروی عادی در هنگام قطع برق شبکه معمولی به دلیل آب و هوای بد ، آسیب زدن حیوانات به خطوط برق ، خاموشی یا تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده بتوانند از منافع تجاری شما محافظت کنند.

در این راستا ، لازم به ذکر است که ژنراتورها باید به طور صحیح در طول سال نگهداری شوند.

حفظ ژنراتور ساختمان تجاری شما نباید در ساعاتی قبل از طوفان زمستانی ، بلکه در فواصل زمانی منظم برنامه ریزی شده انجام شود.

تعمیر و نگهداری نه تنها خطرات ناشی از خرابی برق را کاهش می دهد بلکه باعث می شود که ژنراتور شما با خیال راحت و کارآمد کار کند. علاوه بر انجام تعمیر و نگهداری مناسب بر روی ژنراتور ، یک تکنسین مجاز و دارای مجوز باید آزمایشات سیستم را نیز انجام دهد تا اطمینان حاصل شود که هر جنبه از تولید کننده به درستی کار می کند. تکنسین قابل اعتماد شما همچنین می تواند توصیه هایی را در مورد اینکه چند بار باید ژنراتور خود را به کار بیاندازید به شما توصیه هایی کند به طوری که خیلی طولانی خاموش نماند.

از این گذشته ، در دوره ای که قطع برق در حال افزایش است ، هیچ کس نمی خواهد که ساختمان تجاری اش آماده نباشد.

تعداد خاموشی ها در حال افزایش است

قطع برق نه تنها بیشتر اتفاق می افتد بلکه گران هم می شوند. در حقیقت ، براساس ردیاب خاموشی تخمین زده می شود که 2840 قطعی برق سالانه که 13 میلیون نفر را در سال 2009 را تحت تأثیر قرار داده است تا سال 2017 این تعداد قطعی برق به 3526 بار رسیده بود که 37 میلیون نفر تحت تأثیر قرار گرفتند.

علاوه بر تعداد فزاینده ای از افراد و مشاغل که تحت تأثیر منفی از قطع برق قرار دارند ، در گزارش قابلیت اطمینان قدرت تجاری و صنعتی سال2018 خاطرنشان شد که 18 درصد از مشاغل تلفات را تا 100000 دلار در هر خاموشی تجربه کرده اند. همین گزارش نشان می دهد که 25 درصد شرکت ها اکنون ماهانه قطع برق را تجربه می کنند. به طور خلاصه ، با افزایش فرکانس و هزینه قطع برق ، مشاغل باید با نصب و نگهداری از دیزل ژنراتور آماده به کار آماده محافظت از کسب و کار خود باشند.

چه نوع مشاغلی می تواند از یک دیزل آماده به کار سود ببرد؟

این که آیا شما یک مرکز داده ، واحد اداری ، مرکز خرید ، فرودگاه یا هر نوع تجارتی دارید فرقی در استفاده شما از یک دیزل زنراتور را ندارد. شما می توانید با نصب و نگهداری یک دیزل آماده به کار از مزایای استفاده از آن بهره مند شوید.

انتخاب یک دیزل درست باید بر اساس نیاز های مهم ساختمان و با توجه به احتمالات وقوع موارد بحراتی باشد.

شکیبا موتور آریانا در خدمت شما عزیزان میباشد