درباره ما

شرکت بازرگانی صنعتی شکیبا موتور آریانا

شرکت بازرگانی صنعتی شکیبا موتور آریانا فعالیت خود را در سال 1382 بعنوان یکی از حرفه ای ترین شرکتهای پیشگام در واردات و فروش ملزومات صنعتی و راه سازی در ایران شروع نمود.

این شرکت تامین کننده انواع لوازم ساخت و ساز مانند کامپکتور، ویبراتور، دستگاههای برش آسفالت و بتون، آلماتور خم کن، بتونر و همچنین انواع موتور برق و ملزومات صنعتی مانند الکتروموتور و بلبرینگ می باشد. این شرکت نماینده معتبر SUPER FUJI ORIGINAL ، OSCAR ، SHINERAY ، ROBEEN از چین و ADEMSAN MACHINERY از ترکیه و KORMAX از کره جنوبی می باشد. در ضمن برند جدید این شرکت با عنوان CHS MACHINERY هم اکنون در بازار ایران موجود می باشد. همچنین بازرگانی شکیبا موتور آریانا توانایی تامین کلیه کالاهای صنعتی با مارک SIEMENS از کشور آلمان را دارا می باشد.

یکی از اهداف اصلی این شرکت خدمات گسترده در عین کیفیت بالا و قیمت عادلانه است که موجب موفقیت روز افزون گشته است.

امید است با پویایی که در این زمینه داریم بتوانیم در پایان عضو موثری در خدمت جامعه صنعتی ایران باشیم.

ویژگی های شکیبا موتور آریانا

ماموریت ما

ماموریت شکیبا موتور آریانا فراهم کردن محصولات اورجینال از معتبرترین برندهای جهان برای شما عزیزان میباشد.

ارزش های ما

امروزه با توجه به شرایط تحریم تعداد اندکی از شرکت ها اقدام به واردات محصولات فیک و مشابه نموده اند و در این راه شکیبا موتور آریانا با سابقه درخشان در این مسیر همواره نیاز شما به محصولات اورجینال را برطرف مینماید.

راه حل ما

از آنجایی که استفاده از محصولات فیک و برند های ضعیف در طولانی مدت به صرفه نبوده و ضررهای غیر قابل انکاری برای شما عزیزان دارد شکیبا موتور آریانا با فراهم کردن محصولات اورجینال در خدمت شما عزیزان خواهد بود